Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jerome Buildings, a.s. - Hotel AmarilisPraha

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Ochota pomoci každému klientovi při zajištění ubytovacích služeb je naší základní vlastností. V okolí můžete vyrážet na různé výlety. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu.

Kontaktní údaje:

Štěpánská 613/18
11000 Praha

 
Telefon: +420222748111
E-mail: hotelamarilis@jerome.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

HOTEL STEP

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. V našem kongresovém sále si můžete uspořádat i větší formální akce. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Krásný salonek je také připraven pro naše hosty. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Během pobytu můžete využívat naši wifi. V rámci našeho ubytování máte k dispozici i bazén.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel a restaurace Hormeda

S ubytováním v našich službách neváhejte. V našem kempu je vám k dispozici vše potřebné pro váš spokojený pobyt. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Nabízíme ubytování v krásných chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vybírat můžete z několika možností rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Absolut

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Načerpejte energii v rámci relaxačního pobytu u nás. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hotel Diplomat

Poskytujeme ubytování dle Vašich požadavků. Zajišťujeme pobyty pro školy. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Naše rodinné pobyty jsou vhodné jak pro náročné tak méně náročné klienty. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku