Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Karel Matyáš - Camp MatyášVrané nad Vltavou

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. Sjednejte si dobrodružné ubytování v našich karavanech. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. V rámci našich služeb disponujeme dlouholetými zkušenostmi s rekondičními pobyty. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt. Pro aktivně založené nabízíme spoustu sportovních pobytů. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Zarezervujte si u nás ubytování pro vaši rekreaci včas. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Hledáte-li chatu pro vaši dovolenou, u nás je vám k dispozici. Užijte si svůj pobyt v našem vyhlášeném hotelu. Z našeho kempu můžete podnikat různé výlety. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. S wifi u nás můžete počítat. Uvolňující masáž si u nás můžete také kdykoliv sjednat. Nabízíme aktivní pobyty spojené s turistikou. U nás se můžete projet také na lodičkách. U nás si můžete zahrát společenskou hru šipky. Nabízíme velmi pěkné ubytování s vanou. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Příjemné rande můžete ukončit v sympatickém baru u skleničky lahodného moku.

Kontaktní údaje:

U Elektrárny
25246 Vrané nad Vltavou

 
Telefon: +420257761228
E-mail: campmatyas@cenmtrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

CR Camping, s.r.o. - Camping Sokol

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. K standardnímu vybavení kempu patří elektrické přípojky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. U nás se specializujeme na pobyty pro školy. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. V naší rozsáhlé nabídce rodinných pobytů si zajisté vyberete i vy. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Garten Camping Jan

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Zaměstnanci naší společnosti důsledně dbají na dodržování čistoty a hygienických pravidel. Připravili jsme pro zákazníky ubytování v příjemném prostředí ve vkusně zařízených pokojích za atraktivní ceny. Vyznačujeme se ochotným přístupem ke svým hostům. V blízkosti našich ubytovacích služeb vás čeká nádherná příroda.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Libor Šípek - Camp Bušek

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Díky našim relaxačním pobytům si pěkně odpočinete. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český svaz kanoistů - Caravan camping

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Zajišťujeme různé wellness pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. Vezměte k nám své blízké na pohodový rodinný pobyt. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku