Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Plzeňské Terceto, spol. s r.o. - Kemp La RoccaKonstantinovy Lázně

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Elektrické přípojky jsou vám k dispozici. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Zveme vás i k pobytům pro školy. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Do naší nabídky ubytování patří také rodinné pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. Ubytování si můžete vybrat v pěkném kempu z naší nabídky. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Objednejte si ubytovaní na naší chatě ještě dnes. Chatky v našem kempu Vám jsou k dispozici. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Zaměřujeme se na pobyty spojené s turistikou. Pro milovníky projížďky po vodě, nabízíme ubytování s lodičkami. V naší nabídce naleznete šipky. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Poskytujeme ubytování na úrovni. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi.

Kontaktní údaje:

V Aleji 80
34952 Konstantinovy Lázně

 
Telefon: +420374625287
E-mail: laroccacamp@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vladimír Ressl - Autocamping Luxor

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. Rodinné pobyty jsou naší přední nabídkou. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. Nechte se inspirovat nabídkou našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

MANERBA CZ, s.r.o. - Camp Karolína

Naše firma zajišťuje ubytování. Naše ubytování se vyznačuje dokonalou čistotou. Služby našeho autokempu oceníte. Nabízíme vám k volnému užívání i elektrické přípojky. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Zveme vás i k pobytům pro školy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Stanislav Záluský - Kemp Radost - Oáza

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Pronajímáme chalupy v příjemném prostředí. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby. Nabízíme velký výběr rodinných pobytů. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Urban - Pohoda u Pavla

Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás zásadní vlastností. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Pro jednotlivce, rodiny a kolektivy nabízíme výběr relaxačních pobytů. K dispozici máme prostory vhodné k využití pro rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku