Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Farní charita StodůlkyPraha-Stodůlky

Naše společenství se věnuje programům pro utváření duchovního života. Těšíme se na Vás při společných setkáváních. Pomůžeme Vám najít cestu k bohu. Potřebným nabízíme pomoc v nouzi. Přemýšlejte s námi o cestách k duchovní vyrovnanosti.

Kontaktní údaje:

Kovářova 1573/21
15500 Praha-Stodůlky

 
Telefon: +420251614947

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sdružení Schönstatt Patres

Na pestrý duchovní život se zaměřujeme v naší církevní instituci. Najít správnou cestu k bohu nikdy nebylo jednodušší. Pomáhat lidem v nouzi je naše poslání. Pomůžeme vám s vaší duchovní vyrovnaností. Nabízíme služby církve a duchovní setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Farní charita Praha 1 - Malá Strana

Poradíme Vám, jak dbát na duchovní život. Pořádáme bohoslužby a přivádíme tak lidi na cestu k bohu. U nás je pomoc v nouzi samozřejmá. Rádi na našich bohoslužbách přivítáme všechny lidi dobré vůle. Přispějte na charitu nejen finančně, ale i věcně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Arcidiecézní charita Praha

Zaměřujeme se na péči našich věřících v oblasti duchovního života. S námi dosáhnete potřebné pomoci v nouzi velice snadno. S naší církví najde svou duchovní vyrovnanost každý. Najít cestu k bohu bude díky nám hračka. Účast na našich setkáních pro všechny lidi dobré vůle vám může výrazně pomoci. Vždy rádi pomůžeme charitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Farní charita sv. Petra Praha 1

Ukážeme Vám, jak správné vést duchovní život. U nás můžete posílit svou duchovní vyrovnanost. Rádi Vám nabídneme pomoc v nouzi. S naší církví se budete na setkáváních opravdu bavit. Najděte svou cestu k bohu i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku