Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vilém Bárta - Penzion U CandátaFrymburk

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Zorganizujte si v našem krásném prostředí i pobyt pro školy. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Naše firma nabízí také rodinné pobyty. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. U nás máme velký výběr wellness pobytů. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Pobyt u nás si můžete zpříjemnit posezením na zahradě. Můžete si u nás vypůjčit lodičky. V naší nabídce naleznete šipky. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes.

Kontaktní údaje:


38279 Frymburk

 
Telefon: +420385524344
E-mail: v-barta@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Oáza 97, s.r.o. - Penzion u Brakýře

Pro zákazníky jsme připravili v rámci naší nabídky ubytování čisté a útulné pokoje. Rádi Vám poradíme kam na výlety do okolí. Garantujeme čistotu našeho ubytování. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. V rámci ubytování poskytujeme příjemné prostředí. U nás máte možnost bydlet v blízkosti přírody. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Sněžná, s.r.o.

Nabízíme pohodlné a pěkné ubytování. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Naše ubytovací služby zahrnují také pobyt v chalupách. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Zveme vás do krásného ubytovacího objektu na váš rodinný pobyt. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Hejrov

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Zajišťujeme také ubytování při sportovních soustředěních. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ondřej Duda - Penzion Mauritz

Naše firma zajišťuje ubytování. Naše firma vám zajistí pohodlí díky ubytování v chalupách. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Nabízíme vám klidné a zajímavé rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku