Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Radka Kaštánková - Penzion SlunceČerná v Pošumaví

Nabízíme vám celoroční ubytování v malebné části xxx. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. V naší nabídce naleznete romantické ubytování v kempu. S radostí vám nabídneme i výhodné ubytování v pěkném pokoji s přistýlkou. K našim službám patří nabídka levného ubytování. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. V naší nabídce naleznete příjemné rodinné pobyty. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Zaměřujeme se na poskytování kvalitního ubytování, zahrnující též rekondiční pobyty. Zajišťujeme řadu zajímavých pobytů pro školy. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Naši klienti u nás často využívají i možnosti zahrát si golf. Příznivci koupání u nás stráví skvělou dovolenou. Příznivci rybaření si u nás budou opravdu užívat. Pokud se budete chtít ohřát, můžete využít náš krb. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. U našeho ohniště si můžete večer posedět. Gril je vám kdykoli k dispozici v areálu našeho ubytovacího zařízení. Můžete se připojit k wifi síti. S možností blízkého parkování u nás můžete počítat. V rámci ubytování nabízíme i kuchyň. Populární a zábavný minigolf si u nás jistě rádi zahrají malí i velcí návštěvníci. Milovníci lyžování si u nás přijdou na své. Nabízíme krásné pobyty spojené s turistikou. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Pro zákazníky zajistíme zajistíme polopenzi. Součástí vybavení koupelny je prostorná vana. Hostům nabízíme možnost klání v šipkách. U nás můžete využít také prostornou lednici. Dětem se určitě bude líbit vyjížďka na lodičkách. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. V našem penzionu se vám dostane komplexních ubytovacích služeb.

Kontaktní údaje:


38223 Černá v Pošumaví

 
E-mail: kastanka@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Hejrov

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Zajišťujeme také ubytování při sportovních soustředěních. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Soukup - Penzion Pod Smrčinou

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Zveme vás k nám na příjemný wellness pobyt. Pro jednotlivce, rodiny i kolektivy nabízíme řadu sportovních pobytů. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Ubytování na chalupě bude ideální pro váš odpočinek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bapemax, s.r.o. - Penzion U Mauritzů

Jsme tu pro vás v rámci našich služeb ohledně ubytování. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Součástí námi poskytovaných služeb jsou rekondiční pobyty. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Či.Mi.Me., s.r.o. - Penzion u Kapličky

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku