Nepřehlédněte

Pension VodotryskČeský Krumlov

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Budete-li chtít, využijte také možnost přistýlky. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Specializujeme se na wellness pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. V rámci našich služeb vám nabízíme možnost uspořádání rekondičních pobytů. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Pokud se u nás ubytujete, je vám k dispozici i golfové hřiště. Pěkný bazén je součástí našeho objektu. V okolí našeho ubytování máte skvělou příležitost k rybaření. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Vyzkoušejte náš snídaňový raut. Zajistíme vám krásnou oslavu v našem příjemném prostředí. Pronajímáme své apartmány na různé účely. Naše pokoje jsou také vybaveny satelitem. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. V koupelně je k dispozici vana. Využijte naší nabídky a zahrajte si šipky. U nás máte také možnost projet se na lodičkách. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště. Lyžaře potěšíme úžasnými zimními možnostmi pro jejich oblíbený sport. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu.

Kontaktní údaje:

Chvalšinská 214
38101 Český Krumlov

 
E-mail: info@vodotrysk.cz

Chybějící nebo neaktuální údaje? Stačí kliknout zde, zašleme upozornění majiteli a ten údaje doplní :)

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ilona Rajská - ubytování - Penzion Rajský

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Můžete také využít kempové ubytování. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Hejrov

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Zajišťujeme také ubytování při sportovních soustředěních. V našem kempu se sociálním zařízením si můžete zasportovat a děti se mohou pobavit na dětském hřišti. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Milovníkům přírody nabízíme skvělé ubytování na chalupě. Poskytujeme rozsáhlou nabídku různých wellness pobytů. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Tilia

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Či.Mi.Me., s.r.o. - Penzion u Kapličky

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku