Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mária Kratochvílová, ubytováníČeský Krumlov

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Když na chalupu, tak jedině k nám. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Nabízíme vám také celou řadu rekondičních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. Nabízíme vám příjemné prostředí našeho hotelu pro vaši dovolenou. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. Děti si jistě užijí jízdy na lodičkách. Pro pobavení vám nabízíme šipky. Přijďte také posedět do našeho zavedeného baru. Pokoje s přistýlkou jsou výhodnou variantou vašeho ubytování. Zaručujeme vám ničím nerušený pobyt v našem kempu. Zákazníci mají v oblibě naše apartmány.

Kontaktní údaje:

Vyšný 60
38101 Český Krumlov

 
E-mail: info@axion.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Tilia

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jiří Jakeš - Pension Jakeš

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Či.Mi.Me., s.r.o. - Penzion u Kapličky

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Samozřejmostí našeho ubytování je čistota. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu. Zajišťujeme velmi pěkné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zahrádka 8

Využijte našeho pohodlného ubytování. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku