Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ubytování GrabcoviPřídolí

Naše firma dává také možnost ubytování. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Zveme vás na některý z našich populárních rekondičních pobytů. Rádi vás přivítáme na některém z našich relaxačních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Naše ubytování je vhodné i pro váš sportovní pobyt. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Neváhejte se ubytovat v našem penzionu. U nás je možnost využití lodičky. Naše šipky jsou vám k dispozici. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. U nás se vám dostane krásného levného ubytování. Nabídka možnosti přistýlky je samozřejmostí. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce.

Kontaktní údaje:

Přídolí 49
38101 Přídolí

 
E-mail: info@ubytkouck.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Miloš Marek - Pension Marek

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Standardní součástí našeho ubytování jsou elektrické přípojky. Naše chalupa je ideální formou ubytování pro vaši letní i zimní dovolenou. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vladimír Štindl - Penzion U Lucie

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Naší prioritou je maximální ochota a vstřícnost vůči našim hostům. U nás máte možnost různých výletů do okolí. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BERGAMO Restaurace - Penzion

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Veškeré naše ubytování disponuje elektrickými přípojkami. Ubytujte se v našem krásném kempu. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Staňte se dalšími hosty na naší chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Nabízíme wellness pobyty ve formě balíčků. Nabízíme krásné sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Dubská - Pension Jestřábí

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Společenská místnost je vybavena pro nejrůznější zábavné činnosti. Hygienicky čisté sociální zařízení je samozřejmostí. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. S naším grilem budete spokojeni. Využijte i prostory společné kuchyně. V našem penzionu nabízíme ubytování v cenově dostupných relacích..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku