Nepřehlédněte

Vojtěch LórDobřany

Jsme firma, která se specializuje na prodej svítidel. Ochota našich zaměstnanců je samozřejmostí při dodávce svítidel a osvětlení. Specializujeme se na prodej svítidel a osvětlení, které splňují normy. Na naši společnost se můžete spolehnout v oblasti osvětlení s funkčním designem. Nákupem na naší prodejně a využitím služeb spojených s montáží ušetříte čas i své finance.

Kontaktní údaje:

Dvořákova 977
33441 Dobřany

 
Telefon: +420603545510
DIČ: CZ5904010640

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DATART.cz

Naše společnost zabývající se prodejem osvětlení nabízí funkční i designové výrobky a další kvalitní sortiment. Naše firma na prodej svítidel a osvětlení je velice seriozní. V našem sortimentu svítidel a osvětlení najdete lampy a lustry s funkčním designem. Naše firma prodává vysoce kvalitní svítidla a osvětlení. Jsme specialisté na výrobu svítidel a osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

DŘEVO TRUST, a.s.

V rámci portfolia naší společnosti se zabýváme prodejem osvětlení. Naše firma se Vám zaručí za kvalitu svých výrobků v oddělení svítidel a osvětlení. Naše firma se zaměřuje na prodej svítidel s funkčním designem. Nabízíme dlouholetou znalost v oboru svítidel a osvětlení. V oblasti svítidel a osvětlení poskytujeme to nejlepší poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

HARICOM, spol. s r.o.

Naše společnost zabývající se prodejem svítidel nabízí kvalitní svítidla do každého interiéru i exteriéru. Naše firma na prodej svítidel a osvětlení se vyznačuje velkou seriozností. Disponujeme znalostmi v oblasti svítidel a osvětlení. Jsme ta správná firma, na kterou se můžete obrátit v oblasti poradenství svítidel a osvětlení. Neváhejte v případě potřeby kontaktovat náš servis svítidel a osvětlení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ELFETEX - elektrotechnický velkoobchod

Naší náplní je také prodej svítidel. Naše společnost na prodej svítidel a osvětlení se Vám zaručí za ochotu svých zaměstnanců. Jsme nejvíce seriozní firma na prodej svítidel a osvětlení na trhu. V rámci našeho sortimentu za výhodné ceny si u nás zákazníci oblíbili prodej kvalitních zářivek. V oddělení svítidel a osvětlení prodáváme i kabely. Navštivte náš velkoobchod svítidel a osvětlení. S našimi žárovkami se Vám bydlení opravdu rozzáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku