Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra aplikované lingvistiky Filozofické fakultyOlomouc

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta.

Kontaktní údaje:

Vodární 601/6
77900 Olomouc

 
Telefon: +420585633571, +420585633600
E-mail: gabriela.grulichova@upol.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra analytické chemie Přírodovědecké fakulty

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Vzdělávání, které poskytujeme, je velmi seriozní. Vyškolení zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají kultivovaný projev a příjemné vystupování. Kvalitní vzdělání získáte na naší střední škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ústav ošetřovatelství Fakulty zdravotnictnických věd

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí. Jednotlivé školy vám rádi poradí s vašimi otázkami. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Fakulta tělesné kultury

Zaměřujeme se na příjemné prostředí, aby se každému líbilo. Naši vyškolení zaměstnanci přesvědčí o svých kvalitách i vás. Za serióznost ručíme. Znalosti, které máme, vám zajistí perfektní vzdělávání. Naše služby zahrnují také poradenství. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Právnická fakulta

Nabízíme možnost vzdělávat se v příjemném prostředí. Využijte nabídky vzdělávání vedeného vyškolenými zaměstnanci. Naši pracovníci vám odborně poradí. Rozšíříme vaše znalosti. Vaše přání v rámci naší instituce vyřizujeme vždy maximálně seriózně. Zástupci naší školy jsou velice ochotní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku