Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra aplikované lingvistiky Filozofické fakultyOlomouc

Připravily jsme pro vás školící prostory v příjemném prostředí. Naše škola poskytuje individuální poradenství svým zájemcům o studium. Jsme škola, která si zakládá na velké serioznosti. Pracují u nás pouze vyškolení zaměstnanci. Jsme ochotni brát ohled na potřeby každého studenta.

Kontaktní údaje:

Vodární 601/6
77900 Olomouc

 
Telefon: +420585633571, +420585633600
E-mail: gabriela.grulichova@upol.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Filozofická fakulta

Příjemné prostředí vytváříme pro všechny. Máme dostatek znalostí v oblasti vzdělávání. V naší vzdělávací instituci je samozřejmostí seriózní přístup a vysoká kvalita poskytovaného vzdělání. Vyškolení zaměstnanci jsou pro nás samozřejmostí. Ve všem potřebném vám poradíme. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás zásadní vlastností..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Přírodovědecká fakulta

Milé a příjemné prostředí je u nás základem. Naše instituce nabízí ochotu pomoci. U našich vyškolených zaměstnanců se můžete spolehnout na kvalitní vzdělávání. U nás se vám dostane výborných znalostí ve vámi zvoleném oboru. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce poskytují v případě potřeby rovněž i poradenství. Pomůžeme vám dosáhnout bakalářského titulu. Studium na našich magisterských oborech má odpovídající úroveň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Univerzita Palackého v Olomouci - Katedra fyzikální chemie Přírodovědecké fakulty

Neváhejte se vzdělávat v našem příjemném prostředí. V rámci kvalitního vzdělávání vám rádi předáme své bohaté znalosti. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit dostatek kvalifikovaného a seriózního personálu, protože jedině tak, můžeme zajistit nadstandardní úroveň poskytovaného vzdělání. Jsme schopni vám poskytnout poddanské služby. Využijte možnosti vzdělávání, vedeného našimi kvalitně vyškolenými zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ústav ošetřovatelství Fakulty zdravotnictnických věd

Příjemné prostředí, kde se budete dobře cítit, naleznete u nás. Naše ochota vyjít Vám vstříc je pro nás důležitá. V naší vzdělávací instituci získáte mnoho nových znalostí. Jednotlivé školy vám rádi poradí s vašimi otázkami. Naši vyškolení zaměstnanci podávají kvalitní výkony. Upřednostňujeme serióznost vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku