Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Římskokatolická farnost Bernartice u MilevskaMilevsko

Staráme se o náš duchovní život. Jsme tu pro každého z vás, abychom vám pomohli z nouze. Připravujeme zajímavá setkávání pro všechny lidi s dobrým srdcem. U nás najdete tu správnou cestu k bohu. Nabízíme možnost získat duchovní vyrovnanost. Nabízíme příležitost duchovního setkání.

Kontaktní údaje:

U Bažantnice 556/1
39901 Milevsko

 
Telefon: +420722914053, +420382521458
E-mail: pius@farnostbernartice.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Římskokatolická farnost Kostelec

Inspirujte se u nás pro váš duchovní život. Najděte pravý duševní klid a vyrovnanost. V případě potřeby poskytujeme základní pomoc v nouzi. Zavítejte na některé z našich setkávání. Navštěvujte naše bohoslužby. Provozujeme prostory pro duchovní setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Orlík nad Vltavou

S námi poznáte ten správný duchovní život. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout. S našimi církevními službami bude blíže na cestě k bohu. Přinášíme možnost posílit duchovní vyrovnanost. Naše církev organizuje mnoho setkávání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Mirotice

Pomůžeme vám na cestě k duchovnímu životu. Přinášíme pomoc v nouzi. Poznejte své nové přátele na našich setkáváních. Víme, jak najít cestu k bohu. Je krásné být vyrovnán i po duchovní stránce. Najděte vyrovnanost na našem duchovním setkání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Římskokatolická farnost Malšice

V naší církevní instituci mají lidé možnost setkat se s duchovním životem. Díky nám si udržíte svou duchovní vyrovnanost. Pomůžeme vám kdykoliv budete v nouzi. Jsme církevní instituce pořádající zajímavá setkávání. Využijte nabídku našich duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku