Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

twentyfive, s.r.o.Brno-Královo Pole

Nainstalujeme a provedeme servis vašeho PC. Specializujeme se na správu počítačových a internetových služeb. Specializujeme se počítačové a internetové služby. Zaměřujeme se na prodej moderních počítačových a internetových služeb. V oblasti tvorby firemní prezentace jsme velice vyhledávanou společností. Zajistíme vám nové statické stránky. Oslovte nás ohledně vytvoření dynamických stránek. Vyvíjíme software na zakázku. V případě potřeby pro vás vytvoříme kvalitní internetový portál. Poskytujeme balíčky s možností pevného telefonu. S webdesignem od nás prorazíte.

Kontaktní údaje:

Purkyňova 99
61200 Brno-Královo Pole

 
E-mail: katka@twentyfive.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

SolidCAM CZ, s.r.o.

Ne vždy funguje vše, jak má, pro problémy s počítači a internetem jsme pro vás připravili technickou podporu. Naše firma garantuje kvalitu dodávaných služeb. Prodej počítačů a internetových služeb je naší specializací. V oblasti e-marketingu jsme skutečnými odborníky. Oslovte nás ohledně vytvoření dynamických stránek. Specializujeme se na software. Nabízíme balíčky s možností pevného telefonu. Ovládání statických stránek je opravu jednoduché.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Marek Audy Digitalizace fotografií a videa

Naše firma nabízí ty nejkvalitnější internetové služby. Poskytování kvalitních balíčků s možností pevného telefonu je pro nás naprostou prioritou. Naši odborníci vám připraví i statické stránky. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Cony CZ, s.r.o.

Sháníte-li počítačovou nebo internetovou technickou podporu, jsme vám k dispozici. Náš velkoobchod prodává kvalitní zboží za nízké ceny. Naši profesionálové zajišťují dodávku standardních počítačových služeb. Jsme společnost, která nabízí služby ohledně programování. Naším hlavním předmětem podnikání je prodej výpočetní techniky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Osso, s.r.o.

Naše firma se zabývá v rámci svého portfolia správou. Poskytujeme balíčky s možností pevného telefonu. S námi pro vás bude tvorba statických stránek hračka. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek. Naše služby zahrnují vývoj softwaru pro rozličné účely klientů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku