Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Magdalena JelínkováStaré Hamry

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Během pobytu u nás můžete využít posezení na zahradě. Osvěžte se v bazénu, který naleznete v našem areálu. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Pro rekreaci nabízíme také chalupy.

Kontaktní údaje:

305
73915 Staré Hamry

 
Telefon: +420732172813
E-mail: magdalena.jelinkova.1@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Eva

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. U nás je možné sjednat si výhodnou plnou penzi. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Olga Holčáková

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí. Součástí pokojů je sociální zařízení. Nabízíme velmi kvalitní ubytování. Náš bazén nabízí různé možnosti plavání. V rámci ubytování u nás máte k dispozici i gril. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Bačovská chyža

Hlavní činností naší společnosti je zajištění ubytování. Poskytujeme ubytování v příjemném prostředí. Nabízíme ubytování v naší chatě. Naši vybavenou kuchyň jistě využijete. Pokud se ubytujete u nás, budete spokojeni se službami i cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horská chata Karolinka

Poskytujeme různé možnosti ubytování. Disponujeme rozsáhlou nabídkou v rámci ubytování. Samozřejmostí je možnost využití přilehlého hřiště. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén. Nabízíme příjemné ubytování v útulné chatě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku