Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

SKI Areál LužnáLužná

Naše ubytování vám maximálně zpříjemní váš pobyt. Našim hostům nabízíme společenskou místnost. Nabízíme kvalitní jídlo za příznivou cenu. Vyzkoušejte naše prvotřídní ubytování a již nebudete chtít měnit. Nabízíme posezení u krbu. K dispozici je vám připravené ohniště. Zpříjemněte si svůj pobyt grilováním na grilu, který je v naší nabídce. U nás můžete využít i kuchyň. Hostům nabízíme příjemné ubytování v pohodlí naší chaty.

Kontaktní údaje:

33
75611 Lužná

 
Telefon: +420603805608, +420737134026
E-mail: chataluzna@seznam.cz, vlekyluzna@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Kemp Sport

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pekárny - Rališka

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Nabízíme vám také možnost stravování. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horský hotel Radegast

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Ubytujte se na našem hotelu a nebudete litovat. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horská chata Soláňka

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku