Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pavel Lužný - Malířství a tapetářstvíPraha

Jsme firmou, s jejímiž montážemi budete spokojeni. Poskytujeme pouze kvalitní služby. Využijte naší nabídky na provedení oprav. Kvalitní servis je u nás samozřejmostí.

Kontaktní údaje:

Nad Konvářkou 309/15
15000 Praha

 
Telefon: +420251554616

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

DEKORA Hana Choltová

Naše firma se specializuje na montáže. Naši odborníci vám rádi zajistí opravu. Specializujeme se na provádění servisních služeb. Vyzkoušejte si námi nabízené služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Pulkrábek - Lakýrníci a natěrači

Naše společnost se zabývá řemeslnou realizací. Nabízíme kompletní nabídku našich služeb, využijte ji. Našim zákazníkům nabízíme také služby servisu. Objednejte si u nás různé druhy oprav. Nabízíme vám možnost objednat si naše specialisty zabývající se malováním pokojů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Q-mal

Provádíme práce v malířském a lakýrnickém řemesle,dekorační úpravy povrchů,antické malby,šablony,bordury,lišty,ohebný pískovec,nátěry a zateplování fasád,opravy omítek,štukování,sádrokartony,rekonstrukce interiérů. Jsme členy Cechu malířů a lakýrníků ČR.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Jandus tapetářské práce

Jsem tapetář, provádím tapetářské práce, na které se specializuji. Tapetování provádím ve velmi vysoké kvalitě s více než 25-letou praxí v oboru. Tapetuji všemi dostupnými druhy tapet: tapety vliesové, vynilové, papírové, přetíratelné, samolepící, fototapety. Rovněž provádím malířské práce. Barevné odstíny dle vzorníků. Tapetování provádím zejména v lokalitách Praha, Praha-východ, Praha-západ, Říčany, Středočeský kraj, Praha 10, Praha 8, Praha 3, Praha 5, Praha 4. Tapetáři Praha, tapetářské práce v nejvyšší kvalitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku