Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chata Červenohorské sedloLoučná nad Desnou, Kouty nad Desnou

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Nabízíme ubytování na chatě v příjemných cenových relací. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Zajišťujeme komplexní ubytovací služby. Součástí pokojů je sociální zařízení.

Kontaktní údaje:

Červenohorské Sedlo 72
78811 Loučná nad Desnou, Kouty nad Desnou

 
Telefon: +420604353379, +420607884356
E-mail: info@chatacervenohorskesedlo.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Chata Ferdinand

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Můžete si vybrat ubytování v chatách. Koupelny jsou vybaveny vanou. V rámci našich služeb nabízíme levné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Roháč

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Dospělí i děti rádi využívají přilehlé hřiště. S radostí vás obsloužíme v naší skvělé restauraci. Zprostředkujeme Vám ubytování v penzionu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Apatrmány Kolb

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. S ubytováním v našich apartmánech budete jistě spokojeni. Využijte i prostory společné kuchyně. Doporučujeme vám vyzkoušet naše výhodné ubytování za rozumnou cenu. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Apartmán Ramzová

Přinášíme možnost ubytování za rozumné ceny. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Naše krásná sauna je vám kdykoliv k dispozici. Ochutnejte také speciality naší restaurace. Ve vašem ubytování najdete i vybavenou kuchyň. Nabízíme ubytování v apartmánech v příjemné a vyhledávané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku