Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rekreační středisko SkalkaOstravice

Nabízíme kvalitní ubytování. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas. Naši hosté mohou relaxovat venku na zahradě. Užijte si večerní chvilky u grilu. Pro větší komfort doporučujeme ubytování v našem apartmánu. Díky ubytování v chatách zažijete opravdovou romantiku.

Kontaktní údaje:

455
73914 Ostravice

 
Telefon: +420558682120, +420603417035
E-mail: rsskalka@gastrohotel.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pekárny - Rališka

Cílem našeho zařízení je ubytování co nejspokojenější klientely. V našem baru vám nabídneme široký výběr kvalitního pití. Nabízíme vám také možnost stravování. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Součástí ubytovací nabídky je sociální zařízení. Naší hlavní nabídkou je příjemné ubytování za skvělé ceny. Ubytovaným hostům je volně přístupný i bazén..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horská chata Soláňka

Nabízíme kvalitní a komfortní ubytování za skvělé ceny. Naši klienti si oblíbili příjemné prostředí u nás. Naší prioritou je ochotný a vlídný personál. Jsme tu pro vás s nabídkou ubytování za příznivou cenu. Nabízíme ubytování na úrovni - vybavené sociálním zařízením.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horský hotel Radegast

Potřebujete-li se ubytovat, naše firma je vám k dispozici. Krásné čisté prostředí vás zláká k ubytování právě u nás. Ochotu pomoci Vám můžeme přislíbit. Ubytujte se na našem hotelu a nebudete litovat. Nabízíme ubytování za příjemné ceny. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kemp Sport

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. V naší budově jsou vám k dispozici společná sociální zařízení. Nabízíme ubytování pro pracovní i soukromé příležitosti. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt. Provozujeme jeden z nejlepších kempů v okolí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku