Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hasičský záchranný sbor Středočeského kraje - Hasičská stanice Kralupy nad VltavouKralupy nad Vltavou

Bezpečnostní instituce je zde zejména za účelem pomoci v náročných situacích. Naše instituce nabízí pomoc. Odborný výcvik je u našich zaměstnanců samozřejmostí. Své poslání naplňujeme také při výkonu státního požárního dozoru. Zajišťujeme pro vás také požární dozor.

Kontaktní údaje:

Přemyslova 935/81
27801 Kralupy nad Vltavou

 
E-mail: podatelna@sck.izscr.cz, ps.kralupy.nad.vltavou@sck.izscr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hasičská stanice-2

Rádi pro Vás zajistíme kvalitní služby záchranné instituce. Garantujeme Vám zajištění rychlé pomoci. Jsme instituce, která dbá na ochrany veřejného pořádku. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu. Podílíme se na organizaci pomoci při mimořádných událostech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičská stanice-4

Jsme bezpečnostní institucí. Požádejte nás v případě potřeby o pomoc. Snažíme se Vám úspěšně pomoci díky rychlé komunikaci. Naší specializací je zajištění pomoci při mimořádných událostech. Správné informace hledejte u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičská stanice-6

Bezpečnostní instituce poskytuje účinnou pomoc při řešení Vaší náročné situace. Cílem naší instituce je přinášet Vám pomoc v krizových situacích. Pracujeme vždy s aktuálními informace. Naše instituce se specializuje na pomoc při mimořádných událostech. Poskytování ochrany občanům je naším hlavním cílem. Garantujeme Vám naprostou spolehlivost námi poskytovaných služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje - Požární stanice Roudnice nad Labem

Zajistíme vám profesionální služby záchranné instituce. Přinášíme možnost rychlé pomoci v případě potřeby. Garantujeme vám odborný výcvik každého z našich zaměstnanců. Zajišťujeme také výkon státního požárního dozoru. Pracovníci naší instituce jsou povoláni zajišťovat také požární dozor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku