Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje - Požární stanice Klášterec nad OhříKlášterec nad Ohří, Miřetice u Klášterce nad Ohří

Naše bezpečnostní instituce je připravena zajistit Vám klidný život. Naší hlavní pracovní náplní je zajišťování pomoci občanům. Nabízíme odborný výcvik. Náplní naší práce je také zajištění státního požárního dozoru. Požární dozor patří do oboru naší činnosti.

Kontaktní údaje:

Husova 86
43151 Klášterec nad Ohří, Miřetice u Klášterce nad Ohří

 
E-mail: epodatelna@ulk.izscr.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sbor dobrovolných hasičů v Chomutově

Pro své občany zajišťujeme služby záchranné instituce. V případě potřeby neváhejte oslovit Policii České republiky. Seznamte se s nabídkou naší pomoci při mimořádných událostech. I vy můžete využít pomoc, kterou nabízíme. Naše instituce je připravena poskytnout Vám kdykoli ochranu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů ve Vejprtech

Jsme záchrannou institucí, která je zde pro Vás. Naše instituce je zřízena za účelem poskytování ochrany. Pro nás je spolehlivost zcela zásadní. Zajišťujeme organizaci pomoci při mimořádných událostech. Naše instituce se angažuje v ochraně veřejného pořádku. Naše instituce zabezpečuje pomoc občanům. Nebojte se říci si v naší instituci o informace, které potřebujete..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů v Kalku

Rádi vám poskytneme kvalitní služby záchranné instituce. Naše instituce je zavázána obstarat ochranu každému z vás. Můžeme Vám zaručit naprostou spolehlivost našich zaměstnanců. Naše instituce zajišťuje ochranu veřejného pořádku. Vysokou cenu pro vás mohou mít i naše správné a ověřené informace. Policie České republiky je poskytovatelem služeb veřejnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů Pila

Poskytujeme odborné služby naší bezpečnostní instituce. Naše instituce zabezpečuje pomoc občanům. Zabezpečíme Vám kdykoli účinnou ochranu. Zajišťujeme organizaci pomoci při mimořádných událostech. Sbor dobrovolných hasičů je připraven vám kdykoli pomoci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku