Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje - Požární stanice HoražďoviceHoražďovice

Naše bezpečnostní instituce je vám k dispozici. Zaručujeme Vám co nejrychlejší poskytnutí pomoci v nouzové situaci. Naše instituce nabízí svým klientům různé způsoby komunikace. Ochrana veřejného pořádku je stěžejním cílem naší instituce. Odborný výcvik je u našich zaměstnanců samozřejmostí. Máme veškeré kompetence k výkonu státního požárního dozoru. Oslovte nás, pokud potřebujete zařídit požární dozor.

Kontaktní údaje:

Loretská 235
34101 Horažďovice

 
E-mail: podatelna@hzspk.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Sbor dobrovolných hasičů Břežany

Poskytujeme služby bezpečnostní instituce. Nacházíte-li se v těžké situaci, poskytneme Vám pomoc. Poskytujeme služby při ochraně veřejného pořádku. Naši pracovníci jsou připraveni poskytnout Vám pomoc při mimořádných událostech. Naše bezpečnostní instituce je postavena na kvalitní a plynulé komunikaci. Za naší prací hledejte především spolehlivost. Seznamte se s hlavními činnostmi Policie České republiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sbor dobrovolných hasičů Hoštice

Poskytneme vám zajištění kvalitních služeb naší záchranné instituce. V tíživé situaci nás neváhejte požádat o zajištění ochrany. Přinášíme možnost rychlé pomoci v případě potřeby. Naším cílem je ochrana veřejného pořádku. Náš sbor dobrovolných hasičů se podílí na společenském životě občanů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje - Požární stanice Prachatice

Máte možnost využít služeb naší bezpečnostní instituce. Zajišťujeme pomoc Vám i Vašim blízkým. Ke klíčovým úkolům Policie České republiky patří zajištění bezpečnosti občanům. Pro naši práci máme ty správné informace. Angažujeme se v oblasti poskytování pomoci při mimořádných událostech. V případě potřeby Vám zajistíme ochranu. Budeme se snažit s vámi aktivně komunikovat při řešení Vašich záležitostí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje - ÚO Strakonice

Využijte nabízených profesionálních služeb naší záchranné instituce. Poskytujeme pomoc, kterou oceníte. Naše instituce se angažuje v ochraně veřejného pořádku. Spolehlivost je naší hlavní prioritou. Poskytování ochrany občanům je naším hlavním cílem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku