Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vlastivědné muzeum ve SlanémSlaný

Možnost nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci jistě uvítáte. Party stany jsou skvělé řešení proti nepřízni počasí na vaší akci. Spravujeme muzeum s unikátními kousky. Zajistíme pro vás tvorbu výstižného loga.

Kontaktní údaje:

Masarykovo náměstí 159/20
27401 Slaný

 
Telefon: +420312522209
E-mail: muzeum@slansko.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Městské muzeum Kralupy n.Vlt. výstavnictví, muzeální činnost

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Připravíme program i na vaši společenskou událost. Zajistíme vám výstavu. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Sežente u nás party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petroart-Trade, s.r.o. - Muzeum miniatur

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Pronájem prostor a vybavení patří k jedné z námi nabízených služeb. Naše firma se zabývá zapůjčováním. Jsme tu, abychom vám nabídli pomoc v podobě zajištění občerstvení na vaší akci. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Památník národního písemnictví

Realizace vaší společenské akce pro nás není problém. Pronájem interierového i exterierového vybavení pro rauty, oslavy, svatby. Poskytujeme společenské služby. Poskytujeme party stany na vaše akce. Vytvoření vašeho loga je pro nás snadné. Kromě společenských akcí pořádáme i výstavy. Vyzkoušejte služby našeho centra. Jsme vám k dispozici při konferencích.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum dělnického hnutí, o.p.s.

Přinášíme vám jedinečnou šanci nechat si od nás zrealizovat vaši společenskou akci. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Naše služby poskytujeme firmám i soukromým osobám. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku