Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ladislav Pruner - Muzeum kávomlýnkůChabařovice

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. V rámci společenských služeb nabízíme i pronájem zázemí na pořádání akcí. Zajišťujeme občerstvení na rauty, recepce nebo firemní akce. Naše společnost nabízí své kvalitní služby. Poskytujeme prostory pro výstavy.

Kontaktní údaje:

Náměstí 9. května 322
40317 Chabařovice

 
Telefon: +420475225278

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jandovo muzeum

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Zabýváme se poskytováním společenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ČESKÁ SPELEOLOGICKÁ SPOLEČNOST ZÁKLADNÍ ORGANIZACE 4-04 AGRICOLA

Přenechte nám realizaci vaší společenské akce. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde. Naše muzeum vás potěší pečlivě vybranou sbírkou. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Zaměřujeme se na pořádání výstav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Muzeum českého granátu

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Jsme společnost zaměřující se na poskytování služeb osobám i firmám. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Zajišťujeme a dodáváme občerstvení na vaše akce. Využijte naší nabídky a vybrané zboží si zapůjčte.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Památník Terezín

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Party stany pro oslavy v exteriéru. Zpracujeme vám vhodné logo. Rádi vám uspořádáme výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku