Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Malé železniční muzeumZubrnice

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Umožníme vám zapůjčení všeho potřebného. Poskytujeme pronájem zařízení pro párty, rauty, svatby, konference. Nabízíme kvalitní služby, které poskytujeme s důrazem na preciznost. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení.

Kontaktní údaje:

Týniště 25
40002 Zubrnice

 
E-mail: zmz@cmail.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jandovo muzeum

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Zabýváme se poskytováním společenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Památník Terezín

Bude nám ctí podílet se na organizaci vaší společenské akce. Vše co potřebujete si můžete zapůjčit u naší firmy. Party stany pro oslavy v exteriéru. Zpracujeme vám vhodné logo. Rádi vám uspořádáme výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Podřipské muzeum

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Poskytujeme zápůjčky. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Soubor lidové architektury Zubrnice

Těšíme se na realizaci vaší společenské akce. Vše potřebné si můžete zapůjčit u nás. Potřebujete-li židle, stoly, svatební stan a další vybavení obraťte se na nás, nabízíme jejich pronájem. Pokud hledáte kvalitní společenské služby, naše firma je tu pro vás. Zabýváme se dodávkou občerstvení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku