Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Podřipské muzeumRoudnice nad Labem

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Poskytujeme zápůjčky. Pronájem prostor i vybavení pro Vaši společenskou akci. Zajistíme občerstvení na malých i velkých společenských akcích. Naše firma se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb.

Kontaktní údaje:

Náměstí Jana z Dražic 101
41301 Roudnice nad Labem

 
Telefon: +420416878192
E-mail: podripskemuzeum@centrum.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Městské muzeum Kralupy n.Vlt. výstavnictví, muzeální činnost

Využijte našich služeb k vybavení společenské akce. Připravíme program i na vaši společenskou událost. Zajistíme vám výstavu. Přinášíme vám také možnost tvorby loga. Domluvte si u nás také možnost zajištění hudby. Obohaťte své znalosti a navštivte naše muzeum. Sežente u nás party stany..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vlastivědné muzeum a galerie v České Lípě

Rádi zajistíme vše potřebné pro vaše společenské akce. Specializujeme se na pronájem prostor a vybavení pro akce všeho druhu. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás. Zorganizujeme vám výstavu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Středočeské muzeum v Roztokách u Prahy

Neváhejte si u nás sjednat realizaci vaší společenské akce. Zprostředkujeme zábavný program na událostech. Objednejte si v naší kavárně. Zajistíme vám výstavu. V rámci našich služeb se zabýváme i tvorbou loga. Poskytujeme kvalitní ateliér pro každého. Navštivte naše muzeum a rozšiřte své znalosti. Bez party stanů se vaše venkovní zábava neobejde.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jandovo muzeum

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Pronájem židlí, stolů, svatebních stanů a dalšího vybavení. Vše potřebné si můžete jen zapůjčit. Naše společnost nabízí své služby zaměřené na občerstvení. Zabýváme se poskytováním společenských služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku