Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pavel Krayzel - webdesignPraha

Pokud něco potřebujete a nevíte přesně co, podívejte se na naši nabídku informačních technologií. Provozujeme maloobchod. Zajišťujeme komplexní služby v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Rádi vám vytvoříme statické stránky. Specializujeme se na dynamické stránky.

Kontaktní údaje:

Poupětova 1383/13
17000 Praha

 
Telefon: +420266711179
E-mail: pavel@krayzel.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Svist 21, s.r.o.

Součástí naší nabídky je pravidelný servis počítačových sítí. V oblasti počítačů a internetu máme pro naše klienty nabídku správy. Orientujeme se na dodávku profesionálních počítačových a IT služeb. U nás vám rádi zajistíme také prodej. Zaměřujeme se na poskytování hostingu. Zajišťujeme i tvorbu statických stránek. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

VIDIA-DESIGN, s.r.o.

Nabízíme internetové služby za výhodné ceny. Nabídku našich internetových služeb využilo již mnoho spokojených zákazníků. Prodej počítačové techniky provádíme s bezplatným poradenstvím a se zárukou a splnění vámi zadaných požadavků. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. Objednejte si nás na webdesign. Zajišťujeme i tvorbu statických stránek. Zajistíme vám dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

E - Climb, s.r.o.

Naší hlavní prioritou je nabízení kvalitního servisu a odborného poradenství v oblasti internetu a počítačů. Věnujeme se také velkoobchodnímu prodeji počítačové techniky. Pro své klienty zajišťujeme i maloobchodní prodej s příznivou otevírací dobou. Prodej je naší doménou. Zaměřujeme se také na statické stránky. Neváhejte si nás objednat na tvorbu dynamických stránek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Deloyd Czech, s.r.o.

Mezi naše odborné činnosti patří i správa počítačových sítí. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Naši odborníci vám připraví i statické stránky. Neváhejte si nás objednat na tvorbu dynamických stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku