Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Miroslav Němec - MiracompPraha

Poskytujeme žádané služby poradenství. Naší specializací je poskytování počítačových a internetových služeb. Neváhejte využít služeb našeho maloobchodu. Naše společnost prodává počítače, komponenty k počítačům, monitory, síťové prvky a další doplňky. Naší činností je odborné programování. Zprostředkujeme tvorbu statických stránek. Specializujeme se na dynamické stránky.

Kontaktní údaje:

Národní obrany 826/31
16000 Praha

 
Telefon: +420233342853
E-mail: nemec@miracomp.net

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Svist 21, s.r.o.

Součástí naší nabídky je pravidelný servis počítačových sítí. V oblasti počítačů a internetu máme pro naše klienty nabídku správy. Orientujeme se na dodávku profesionálních počítačových a IT služeb. U nás vám rádi zajistíme také prodej. Zaměřujeme se na poskytování hostingu. Zajišťujeme i tvorbu statických stránek. Naučíme vás tvořit a používat dynamické stránky. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

VIDIA-DESIGN, s.r.o.

Nabízíme internetové služby za výhodné ceny. Nabídku našich internetových služeb využilo již mnoho spokojených zákazníků. Prodej počítačové techniky provádíme s bezplatným poradenstvím a se zárukou a splnění vámi zadaných požadavků. Vyzkoušejte naše balíčky s možností pevného telefonu. Objednejte si nás na webdesign. Zajišťujeme i tvorbu statických stránek. Zajistíme vám dynamické stránky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PayPerClick.cz

Nenechte si ujít naši nabídku na správu počítačové sítě. Jsme specialisté na poskytování solidních služeb. Jsme odborníky v oblasti prodeje. Neváhejte si u nás objednat některý z balíčků s možností pevného telefonu. Zajistíme vám nové statické stránky. Zajistíme vám také údržbu dynamických stránek. Naše PPC kampaně jsou velice spolehlivé..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

David Borůvka - Firmy.cz

Zajistíme vám veškerý profesionální servis v oblasti informačních technologií. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Pracujeme i se statickými stránkami. Pomůžeme vám s tvorbou dynamických stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku