Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vodo-plasttop, s.r.o.Mikulov

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební firma zajišťuje provedení mnoha stavebních služeb. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí kompletní výstavbu. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Naši pracovníci provádí i službu montáže. V rámci stavebních prací realizujeme veškeré instalace.

Kontaktní údaje:

K Vápence 1617/12
69201 Mikulov

 
Telefon: +420519512425, +420777199431
E-mail: info@vodo-plasttop.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Strnad

Jsme společnost, která provádí stavby. V nabídce naší firmy figuruje velké množství stavebních služeb. Práce spojené s rekonstrukcí jsou jednou z hlavních činností naší firmy. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Rychle a kvalitně vám zajistíme výstavbu bazénů. Máme výběr z velkého množství typů a barev dlažby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alca plast, s.r.o.

Jsme společnost, která provádí stavby. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. Naše stavební společnost má širokou nabídku služeb v oblasti stavebnictví. Součástí nabídky naší firmy je služba rekonstrukce. Staráme se také o výrobu. Poradíme si také s montáží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

BYTOP - GAS, spol. s r.o.

Jsme společnost, která provádí stavby. Naše stavební firma nabízí provedení výstavby. Naše stavební firma je expertem v oblasti oprav. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku