Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

MODROKAMENNÁ BOUDAJanské Lázně

S ubytováním v našich službách neváhejte. K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Rádi vás uvítáme na sportovním soustředění. Ubytování v kempu naší firmy pro vás bude zážitkem. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. Objevte kouzlo komplexní regenerace těla na našich wellness pobytech. Nabízíme krásné sportovní pobyty. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Nabízíme rekondiční pobyty s různým zaměřením. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Na naší chalupu můžete vyrazit i s přáteli. Kvalitní jídlo je pro naše hosty zajištěno. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Lyžaře potěšíme úžasnými zimními možnostmi pro jejich oblíbený sport. Naši hosté mají volně k dispozici i saunu. Svým hostům nabízíme i bazén. U ohniště si rádi odpočinete po dlouhém dni. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Přijedete-li k nám autem, parkování máte zajištěno. Naše kuchyň je plně vybavena. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit. V našem penzionu se budete cítit vždy příjemně jako doma. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Pozvěte svůj protějšek ke krásné jízdě na lodičce. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. Užijte si u nás také výborné snídaně. Nabízíme také stravování ve formě polopenze. Nezabývejte se při dovolené vařením a zajistěte si pobyt s plnou penzí. Příznivci dlouhých relaxačních koupelí ocení pokoje vybavené vanou. U nás si také můžete zahrát kulečník. Naše šipky jsou vám k dispozici. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt.

Kontaktní údaje:

Modrokamenná 206
54225 Janské Lázně

 
Telefon: +420602173809
E-mail: modrokamennabouda@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Marcela Smejkalová - Smejkalova Bouda

Díky příjemným a čistým pokojům jsme získali řadu spokojených zákazníků, kteří využívají našich služeb opakovaně. Naše ubytování disponuje možností přistýlky. Preferujete-li dovolenou v přírodě, ubytujte se v našem kempu. Zajišťujeme také ubytování při sportovních soustředěních. Ve všech našich ubytovacích zařízeních je samozřejmě zavedena elektřina. V příjemném prostředí naší chalupy můžete strávit krásnou dovolenou. Ubytování poskytujeme také pro školní skupiny. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Sportovní klub Start Praha - Chalupa Start

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Pokoje s možností přistýlky jsou vám také k dispozici. Pobyt v kempu, který nabízíme se vám bude líbit. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaroslav Linhart - Chalupa Naproti Sněžce

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Ušetřete za dovolenou pobytem v našem krásném kempu. Nabízíme ubytování s cenově výhodnou možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Horská chata Štěpánka

Krásné prostředí i příjemný personál vás čeká v našem ubytovacím objektu. V našem ubytovacím zařízení můžete počítat s čistotou. Součástí našeho ubytování je blízkost přírody. Zaručíme se Vám za ochotu svých zaměstnanců. U nás se můžete ubytovat v příjemném prostředí. Nabízíme dostupné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku