Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Arrakis, spol. s r.o. - Pension & Restaurant ZELENÝ MLÝNŽacléř

Ubytujte se u nás a nebudete litovat. Výběr z pestré nabídky ubytování včetně chalup jen u nás. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Garantujeme vám spokojenost s naší nabídkou rodinných pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Při zimní dovolené jistě oceníte naši půjčovnu lyží. V blízkosti ubytování máte možnost vypůjčit si lodičky. Našim hostům nabízíme pro zábavu šipky. Nabízíme ubytování s cenově výhodnou možností přistýlky. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Krásný penzion v příjemném prostředí se těší na vaši návštěvu.

Kontaktní údaje:

Prkenný Důl 1
54101 Žacléř

 
Telefon: +420499776555
E-mail: arrakis@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Pension Heřman

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Využijte možnosti ubytovat se v kempu. Využít můžete také výhodného ubytování v pokojích s přistýlkou. K dispozici je vám i náš oblíbený bar. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Součástí naší nabídky jsou oblíbené wellness pobyty. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jaroslav Linhart - Chalupa Naproti Sněžce

Naše firma pro vás zajistí příjemné ubytování. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Ušetřete za dovolenou pobytem v našem krásném kempu. Nabízíme ubytování s cenově výhodnou možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Obsluha našeho příjemného baru s na vás již těší. V rámci našich služeb zajistíme ubytování nejen v malebných chalupách. Využijte naší nabídky pěkného ubytování i při pobytech pro školy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eljon, o.p.s. - Horské středisko Eljon

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. U nás si užijete i pobyty pro školy. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Dejte stop shonu, užijte si relaxační pobyt u nás. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty. V rámci našich služeb jsou vám k dispozici na výběr také wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Restaurace Liepelt + Saulich, spol. s r.o. - Vila Křenov Pension&Restaurace

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Nabízíme široký výběr wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku