Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ján Michálek, ubytováníTrutnov

Naše firma zajišťuje ubytování. V naší nabídce najdete ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme kvalitní čisté ubytování dostupné pro každého. Díky ubytování a ochotě našich zaměstnanců jsme získali mnoho spokojených zákazníků. Nechte si od nás poradit kam v okolí vyrazit na výlet.

Kontaktní údaje:

Kryblická 62
54101 Trutnov

 
E-mail: janmichalek@nextra.sk

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Restaurace Liepelt + Saulich, spol. s r.o. - Vila Křenov Pension&Restaurace

Využijte naše kvalitní služby na ubytování. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Přinášíme vám také možnost rekondičních pobytů. Relaxační pobyty jsou také zahrnuty v naší pestré nabídce. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Nabízíme široký výběr wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Lefkas Ponti, s.r.o.

Nabízíme možnost ubytování za výhodné ceny. Vyberte si z naší nabídky v rámci wellness pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Nabízíme rodinné pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Nabízíme vám zajímavé rekondiční pobyty. Nabízíme kvalitní pobyty pro školy, které se budou dětem líbit. S naší firmou je pro vás zajištěno ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Motobydlo

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Neváhejte využít náš kemp! V rámci našich služeb vám nabízíme levné a příjemné ubytování s možností přistýlky. Rádi vás přivítáme také v našem baru. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů. V nabídce máme rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ubytování u Šustrů

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Vyzkoušejte naše ubytování s příjemným prostředím. V blízkosti našeho ubytování je příroda. V zimě oceníte skvělé podmínky pro lyžování. Nabízíme ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku