Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Chalupa Mlýn u skályDeštné v Orlických horách

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Ubytování nabízíme v příjemné a vkusně zařízené chatě. Lyžaře potěšíme úžasnými zimními možnostmi pro jejich oblíbený sport. Nabízíme řadu sportovních pobytů se zaměřením na turistiku. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Chalupy k pronájmu po celý rok jsou k perfektní dovolené prima krok.

Kontaktní údaje:

Deštné v Orlických horách ev.č. 204
51791 Deštné v Orlických horách

 
E-mail: ptater@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion a chaty Orlíček

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. U nás si vyberete z široké nabídky ubytování, včetně chalup. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Našim zákazníkům doporučujeme rekondiční pobyty. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jakub Škoda - Škodův statek

Nabízíme ubytování a další služby s ním spojené v cenově dostupných relacích. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Užijte si příjemný relaxační pobyt v našem krásném prostředí. Sjednejte si u nás výhodný rodinný pobyt. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

František Zaňka - Pension Liebich

Objednejte si u nás ubytování včas! K dispozici během pobytu máme elektrické přípojky. Přijeďte si odpočinout od všedních starostí do našeho kempu. Poskytujeme komfortní ubytovací služby včetně možnosti přistýlky. Ochutnejte také speciální nápoje v našem baru. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození. Nabízíme řadu sportovních pobytů různé délky. Přijeďte k nám se svými nejbližšími na skvělý rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

penzion Jiskra

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Využití elektrických přípojek je vám umožněno. Pro ubytování máme k dispozici také různé chalupy. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. Aktivní dovolenou vám rádi zajistíme, pokud si objednáte některý z našich rekondičních pobytů. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás. U nás si můžete zakoupit rodinné pobyty. Naše prostředí je ideální i pro vaše sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku