Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Horská chata HÁJENKA - Horská ubytování

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. Pokoje v našem ubytování nabízí možnost přistýlky. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Poskytujeme bohatou nabídku ubytování v chalupách. Součástí našich služeb je také zajištění pobytu pro školy. Milovníci pohybu si budou užívat na některém z našich rekondičních pobytů. Udělejte si radost naším relaxačním pobytem. Využijte možnost rodinných pobytů. Zaměřujeme se na rozsáhlou nabídku příjemných sportovních pobytů. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. Přijďte si večer posedět k ohništi. Máme u nás k dispozici také krb. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. Nabízíme turistické pobyty. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Ubytujete-li se u nás, nabídneme vám romantickou projížďku na lodičkách. K dispozici jsou vám také oblíbené šipky. Zarezervujte si u nás pobyt s plnou penzí. Stravování vám rádi zajistíme ve formě polopenze. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni. Hosté mají volně k užívání sociální zařízení v našem objektu. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Kontaktní údaje:

Jáchymov ev.č. 75
36251

 
Telefon: +420353812084
E-mail: hajenka.neklid@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jan Horník - Hotel Svatá Anna

Přinášíme Vám ubytování dle Vašich požadavků. S ochotou Vám vždy budeme nápomocni při zajištění ubytovacích služeb. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování v pěkném hotelu. Samozřejmostí v naší nabídce jsou elektrické přípojky. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eva Novotná - Pension Bernard- Horská ubytování

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Zveme vás i k pobytům pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pavel Mader - Chata Amadeus

Poskytujeme skvělé služby na ubytování. Zaručeně oceníte blízkost přírody. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Moderní ubytování s vlastním sociálním zařízením je vám k dispozici za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Blanka Baláková- Horské ubytování

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Objednejte si naše kvalitní ubytování i pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Odpočívejte při našich příjemných relaxačních pobytech. S radostí vás zveme na rodinný pobyt v našem příjemném prostředí. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. Součástí našich služeb jsou též wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku