Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

CHATA ALŽBĚTA- Horská ubytování - Rekreační ubytováníJáchymov-Mariánská

Naše firma podniká v oblasti ubytování. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Rádi vás zveme i k pobytům pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Pro vaši aktivitu nabízíme řadu sportovních pobytů. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty. Pro ubytování v přírodě využijte našeho kempu. U nás nabízíme v ubytování možnost přistýlky. Poskytujeme ubytování na chatě v krásném prostředí. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. V našem okolí můžete využít skvělé podmínky pro lyžování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější turistické pobyty. Krásné ubytování s možností projížďky na lodičkách naleznete v naší nabídce. Kdykoli budete mít chuť, můžete si u nás zahrát šipky. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Milovníci drinků jistě ocení náš bar.

Kontaktní údaje:

Petra Jilemnického ev.č. 10
36301 Jáchymov-Mariánská

 
E-mail: chata.alzbeta@volny.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Eva Novotná - Pension Bernard- Horská ubytování

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. V naší nabídce naleznete ubytování v příjemných chalupách. Zveme vás i k pobytům pro školy. Naše nabídka zahrnuje také celou řadu rekondičních pobytů pro každého. Vyberte si také z nabídky našich relaxačních pobytů. Poskytujeme celoroční ubytování vhodné též pro rodinné pobyty. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Jana Horníková - Hortour - Penzion Happy Holiday

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Dáváme si záležet na ochotě při poskytování ubytovacích služeb. Naše ubytování se vyznačuje příjemným prostředím. Naše ubytování se nachází v blízkosti přírody. Užijte si zajímavé výlety do okolí. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

ReBeL- ubytovací a školicí komplex- Horská ubytování

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky. Využijte našich ubytovacích služeb pro váš rodinný pobyt. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt. Užívejte si pohyb i při dovolené na některém z našich rekondičních pobytů. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Jezdíte-li rádi na cyklistické výlety, potěšíme vás nabídkou půjčovny kol.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eva Svobodová - Pension Yetti- Horská ubytování

Využijte naší nabídky ubytování. Využijte i prostory společné kuchyně. Můžeme vám slíbit báječné podmínky pro lyžování. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě. Využijte pohodlí naší pěkné společenské místnosti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku