Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Český rybářský svaz, místní organizace Jaroměř - Český rybářský svazJaroměř

Staňte se členy našeho sdružení, které spojuje lidi se stejnými zájmy. Přijďte se k nám přesvědčit o naší ochotě. Poskytujeme poradenství všeho druhu. Naprosto zásadní je pro nás seriózní jednání. Na zajímavý program při našich setkáváních se můžete spolehnout.

Kontaktní údaje:

Dolecká 1
55101 Jaroměř

 
Telefon: +420491812867
E-mail: mo_jaromer@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Český rybářský svaz, místní organizace Třebechovice pod Orebem

U nás pořádáme akce sdružující lidi. Nabízíme vám komplexní a seriózní služby. Naše organizace sdružuje členy, kteří se pravidelně setkávají a sdílejí stejné zájmy a nadšení pro věc. Sportovní, zábavní a zájmové spolky pomohou příjemně naplnit Váš volný čas. U nás si můžete zahrát společenskou hru - kuželky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český rybářský svaz, místní organizace Lípa nad Orlicí

Snažíme se sdružovat lidi, kteří mají podobné zájmy. Ochotně přijmeme do našeho sdružení nové členy. U nás si zakládáme na tom, že jsme seriózní. Zaměřujeme se na poskytování služeb a poradenství. Členové našeho sportovního, zábavního a zájmového spolku se pod naší záštitou účastní celé řady soutěží. Sdružujeme všechny hráče kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český rybářský svaz, místní organizace Hradec Králové

V oblasti sdružení lidí nabízíme odborné práce. Jsme zařízeni na realizaci různých setkávání. Poradenství patří k tomu, co nabízíme. Vaší jistotou je naše serioznost. Ochota poskytnout pomoc našim členům je pro nás zásadní. Přinášíme vám výhodnou nabídku členství ve sportovních, zábavních a zájmových spolcích. Věnujeme se hraní kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Český rybářský svaz, místní organizace Smiřice

Jsme dobrovolným sdružením lidí. U nás jsme maximálně ochotní ke všem členům. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Náš svaz Vám rád poradí v oblasti své specializace. Náš sportovní, zábavní a zájmový spolek má díky různorodým aktivitám širokou členskou základnu. Pro členy našeho kuželkářského svazu je typické nadšení do kuželek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku