Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

KATRAN s.r.o.Praha, Pitkovice

Naše společnost, která poskytuje služby turistům, důsledně dbá na vysokou kvalitu služeb. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximálně seriózní služby turistům. Naše společnost je ke svým zákazníkům a turistům vždy opravdu maximálně ochotná. Turistům nabízíme služby, které výborně známe. Nabízíme spolehlivé průvodcovské služby. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů. Nabízíme průvodcovské služby historickými místy.

Kontaktní údaje:

K dálnici 167
10400 Praha, Pitkovice

 
Telefon: +420773254928, +420773249421
E-mail: info@katrantravel.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Helena Chmelířová - Prague Tour

Spolehněte se na naše služby pro turisty. S námi se domluvíte i v němčině. Všechny služby turistům můžeme poskytovat i anglicky. Všechny prospekty i další služby turistům pro vás připravujeme v češtině. Poskytujeme služby turistům, kteří mluví rusky. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Naše služby poskytujeme také ve francouzském jazyce. Nabídneme Vám pomoc při hledání toho nejlepšího výletu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dr. Dagmar Hrdličková

Každý turista rád využije naše služby. Náš personál umí plynule německy. Obraťte se na náš anglicky hovořící personál. Poskytujeme služby pro všechny česky mluvící turisty. Nabízíme služby v ruském jazyce. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Náš personál mluví plynule francouzsky. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

PhDr. Lenka Mandová

Vyzkoušejte naše služby určené turistům. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Disponujeme skvělou znalostí, kterou přenášíme do služeb turistům. Naše společnost nabízí kvalitní a spolehlivé služby pro turisty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Prague Travel Ltd., s.r.o.

Neváhejte využít naše služby turistům. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximálně seriózní služby turistům. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Nabízíme služby cestovní kanceláře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku