Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

KATRAN s.r.o.Praha, Pitkovice

Naše společnost, která poskytuje služby turistům, důsledně dbá na vysokou kvalitu služeb. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximálně seriózní služby turistům. Naše společnost je ke svým zákazníkům a turistům vždy opravdu maximálně ochotná. Turistům nabízíme služby, které výborně známe. Nabízíme spolehlivé průvodcovské služby. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů. Nabízíme průvodcovské služby historickými místy.

Kontaktní údaje:

K dálnici 167
10400 Praha, Pitkovice

 
Telefon: +420773254928, +420773249421
E-mail: info@katrantravel.com

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Marie Kočová

Turistům poskytujeme ty nejlepší služby. Nabízíme kvalitní služby pro turisty. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Naši lidé jsou velmi zkušení v průvodcovských službách. Připravíme vám komfortní ubytování. Pro školy, zájezdy i zahraniční zájezdy nabízíme sortiment průvodcovských služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Prague Travel Ltd., s.r.o.

Neváhejte využít naše služby turistům. Všechny destinace, které turistům nabízíme, skvěle známe. U nás můžete očekávat vždy opravdu maximálně seriózní služby turistům. Ochota je službou pro turisty, která je u nás vždy na prvním místě. Nabízíme služby cestovní kanceláře.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eva Bartušková - průvodkyně, Sightseeing Prague

Turisté ocení námi nabízené služby. Potřebujete-li sehnat někoho, kdo mluví německy, rádi vám poskytneme naše turistické služby. Výborně ovládáme anglický jazyk. Všechny služby nabízíme také česky. U nás se domluvíte také rusky. Italsky hovořícím turistům zajistíme při výletech služby překladatele. Náš personál mluví plynule francouzsky. Poskytujeme možnost pořádání výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Dr. Dagmar Hrdličková

Každý turista rád využije naše služby. Náš personál umí plynule německy. Obraťte se na náš anglicky hovořící personál. Poskytujeme služby pro všechny česky mluvící turisty. Nabízíme služby v ruském jazyce. V případě potřeby máme možnost zajistit italsky hovořícího průvodce. Náš personál mluví plynule francouzsky. Připravíme pro Vás nabídku těch nejkrásnějších výletů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku