Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion GolfiZádub-Závišín, Zádub

Jsme firma, nabízející služby ubytování. Zajistíme Vám pronájem celého apartmánu. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Na pokojích je veškeré běžné vybavení včetně satelitu. Výhody našeho pěkného ubytování si můžete sami ověřit. V ubytovacích prostorách je vám zpřístupněn kuchyňský kout. Vybavení zahrnuje sprchový kout.

Kontaktní údaje:

101
35301 Zádub-Závišín, Zádub

 
Telefon: +420725800360, +420607206852
E-mail: tomicech@seznam.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Abra Real s.r.o.

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Při ubytování u nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Naše chalupy si jistě zamilujete. Poskytujeme ubytování pro školní skupiny. V naší nabídce naleznete pobyty pro upevnění zdraví - rekondiční pobyty. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Nabízíme vám zajímavé rodinné pobyty. Sportovní pobyty jsou vhodné pro děti a dospělé.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Apartmán BKM

Pro vaši spokojenost s ubytováním uděláme vše, co bude v našich silách. Nabízíme vybavenou kuchyň. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. K dispozici je vám i náš oblíbený bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion U Hvězdy

Objednejte si u nás ubytování včas! Náš bar vám zajisté zpříjemní pobyt. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení. Poskytujeme kvalitní ubytování za příznivou cenu. Pro naše ubytované hosty je k dispozici pěkné hřiště. Naši klienti u nás často využívají i možnosti zahrát si golf. Pochutnejte si na vynikajících pokrmech z naší restaurace. U nás máte parkování zajištěno.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Pension Český dvůr

Představujeme vám nabídku naší firmy v oblasti ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. Hosté mají k dispozici kuchyňský kout. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Můžete využívat také naší lednice. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku