Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion VermonSvitavy

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi. Každý z hostů má k dispozici sprchový kout. Součástí pokojů je sociální zařízení. Hosté mohou využít nabídky našich chutných snídaní. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Odpočiňte si u našich příjemných masáží. Disponujeme wifi připojením. V našem areálu můžete uspořádat i své oslavy. V našem apartmánu budete mít k dispozici vše, co potřebujete. Srdečně vás zveme do našeho krásného penzionu.

Kontaktní údaje:

Česká 6/1
56802 Svitavy

 
Telefon: +420603109648

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Hotel Moravia

Naše společnost nabízí ubytování. Ochota pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb je pro nás důležitá. Dbáme na to, aby naše prostředí působilo na klienty příjemně. Relaxujte po dlouhém dni při koupeli ve vaně. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

T.O. Vosí údolí

Naše firma se zaměřuje na poskytování ubytování. Využijte možnost nezapomenutelných a originálních výletů do okolí. Využijte naše ubytování v příjemném prostředí. Naši hosté si velmi cení naší ochoty pomoci a poradit. Nabízíme ubytování pro tábory. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zdeněk Šimek

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Rádi vám pomůžeme v našem objektu zorganizovat i oslavu. U nás zažijete letní pohodičku u grilu. Pokoje jsou vybaveny kvalitním satelitním přijímačem. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování. Abyste se u nás cítily jako doma, máte k dispozici televizi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kramářova chata na Suchém vrchu

Nabízíme příjemné prostředí pro ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Pro naše hosty máme v nabídce vanu. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Neváhejte využít našich apartmánů. Zajišťujeme pohodlné ubytování v chatách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku