Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion TEDDYČeský Krumlov

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Pro rekreaci nabízíme také chalupy. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Pro naše zákazníky jsme připravili nabídku rekondičních pobytů. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. V rámci našich služeb nabízíme rovněž wellness pobyty. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Objednejte si ubytování v našem penzionu ještě dnes. Realizace vaší oslavy u nás není problém. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. U nás si také můžete vypůjčit lodičky. Našim hostům nabízíme pro zábavu šipky. Vyberte si pokoj, jehož koupelna je vybavena vanou. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize. Doporučujeme vám také navštívit náš útulný bar. Objednejte si ubytovaní na naší chatě ještě dnes.

Kontaktní údaje:

Rooseveltova 38
38101 Český Krumlov

 
Telefon: +420380711595
E-mail: info@teddy.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Karel Štancl - Penzion Na Horské

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Kopecký, ubytování

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zahrádka 8

Využijte našeho pohodlného ubytování. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Marková - penzion Katka

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Kromě tipů na výlety do okolí Vám poskytneme i menší mapu. Naše ubytování s blízkou přírodou tu je pro Vás. Zabýváme se ubytováním v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku