Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bc. Martin Lobík - Pension LoboČeský Krumlov

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Naše firma nabízí také možnost využití baru. Nechte se hýčkat při dovolené a využijte služeb naší prádelny. Pro širokou veřejnost nabízíme levné ubytování. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Rádi vás uvítáme v našem zavedeném kempu. Máte také možnost využívat elektrické přípojky. Využijte naší výhodné ubytovací nabídky v chalupách. Pobyty pro školy jsou jednou z nabídek naší firmy. Nabízíme kvalitní rekondiční pobyty šité přímo na míru. Využijte naší nabídky výhodných relaxačních pobytů. Nabízíme cenově dostupné rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů. U nás máte na výběr z mnoha wellness pobytů. Našim hostům zajistíme kvalitní jídlo. Užijte si dovolenou nebo prodloužený víkend v našem penzionu. Zajistíme vám i parkování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Nabízíme připojení k wifi síti. Našim hostům je plně k dispozici zahrada. Využijte naší nabídky výhodného ubytování s lodičkami. S naší nabídkou je spojené využití šipek. V koupelně je k dispozici vana. Rádi vám připravíme chutnou snídani. Neváhejte využít také naše kuřácké prostory. Ubytujte se v našem příjemném nekuřáckém objektu. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Moderní sociální zařízení je vám kdykoli j dispozici. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Kontaktní údaje:

Latrán 73
38101 Český Krumlov

 
Telefon: +420380713153
E-mail: pensionlobo@cmail.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Penzion Tilia

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Karel Štancl - Penzion Na Horské

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Zahrádka 8

Využijte našeho pohodlného ubytování. Pro milovníky pohybu uspořádáme i sportovní pobyty. U nás naleznete možnost rodinných pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny. Nejen na bolest těla a duše využijte naší nabídky v rámci rekondičního pobytu. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Malí i velcí návštěvníci mohou využívat naše oblíbené hřiště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Marková - penzion Katka

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Kromě tipů na výlety do okolí Vám poskytneme i menší mapu. Naše ubytování s blízkou přírodou tu je pro Vás. Zabýváme se ubytováním v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku