Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tomáš Vachta - Vako - Penzion AmadeusČeský Krumlov

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Naší prioritou je nabídka kvalitního ubytování v hotelu. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Na požádání poskytujeme také možnost zahrát si u nás golf. Součástí našich rozšířených služeb je možnost zapůjčení lodičky. Při volných večerech si u nás můžete zahrát šipky. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu.

Kontaktní údaje:

Po Vodě 283
38101 Český Krumlov

 
E-mail: info@penzionamadeus.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Jiří Jakeš - Pension Jakeš

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Nabízíme oblíbené wellness pobyty. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Součástí naší nabídky ubytování jsou také rodinné pobyty. Přijeďte si odpočinout na kterýkoli z našich mnoha relaxačních pobytů. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Karel Štancl - Penzion Na Horské

Poskytujeme krásné ubytování pro jednotlivce i skupiny. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. V naší restauraci vám připravíme celou řadu chutných pokrmů. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Tilia

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ilona Rajská - ubytování - Penzion Rajský

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Můžete také využít kempové ubytování. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku