Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jana Štifterová - kadeřnictví a ubytování - Penzion JanaČeský Krumlov

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. V nabídce našeho ubytování poskytujeme možnost přistýlky. Využijte chalupy k relaxaci i rekreaci. Máme širokou nabídku wellness pobytů. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Zaměřujeme se na kvalitní nabídku rodinných pobytů. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Naše vynikající pokrmy ocení každý gurmán. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. Naši hosté mohou využít k relaxaci i sportu naši zahradu. Během pobytu můžete využívat naši wifi. Naši hosté mají zajištěno parkování. Využijte i prostory společné kuchyně. S krásným čistým ubytováním v našem hotelu budete určitě spokojeni. Zaměřujeme se na ubytování v apartmánech. Zaměřujeme se na ubytování v penzionech. Využijte naší nabídky výhodného ubytování s lodičkami. K dispozici jsou vám také oblíbené šipky. Nabízíme komfortní ubytování s televizí. U nás máte k dispozici pěkné sociální zařízení. K rychlému ohřevu pokrmů je pro vás zajištěna i mikrovlnná trouba. Nabízíme vám krásné ubytování za výhodnou cenu. Pro naše hosty máme v nabídce vanu.

Kontaktní údaje:

Za Tavírnou 258
38101 Český Krumlov

 
Telefon: +420380716003
E-mail: pen.jana@wo.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ilona Rajská - ubytování - Penzion Rajský

Neváhejte přijet do našeho ubytování. Můžete také využít kempové ubytování. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Specializujeme se také na relaxační pobyty. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Marková - penzion Katka

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Poskytujeme čisté ubytovací služby. Kromě tipů na výlety do okolí Vám poskytneme i menší mapu. Naše ubytování s blízkou přírodou tu je pro Vás. Zabýváme se ubytováním v penzionech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Penzion Tilia

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější pobyty pro školy. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Tomáš Kopecký, ubytování

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Jsme tu pro vás s širokou nabídkou ubytování. Využijte naší nabídky výhodného ubytování se sociálním zařízením. Zajišťujeme kvalitní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku