Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Oddělení genetiky a molekulární biologie Přírodovědecké fakulty Masarykovy univerzityBrno, Veveří

Studium vás bude bavit v našem příjemném prostředí. Naši ochotu vyjít Vám vstříc ohledně Vašich požadavků Vám garantujeme. Naši pracovníci Vám rádi předají své pestré znalosti. Díky kvalitě poradenství máme mnoho spokojených zákazníků. Věnujeme se vzdělávání seriozně a zodpovědně.

Kontaktní údaje:

Kotlářská 267/2
60200 Brno, Veveří

 
Telefon: +420549494188, +420549493557, +420549495591
E-mail: lenkad@sci.muni.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vysoká škola Karla Engliše

Pro své studenty jsme připravili příjemné prostředí. U nás se můžete spolehnout na seriozní úroveň vzdělání. Pojďte studovat na naši vysokou školu. Přihlaste se k nám a naučíme vás základy ekonomiky. Na naší instituci se můžete přihlásit do bakalářských oborů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

IMPS a.s.

Neváhejte kdykoli navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Dbáme na vyškolenost našich zaměstnanců. Naše vzdělávací instituce se zabývá také poradenstvím. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Seriózní tým zaměstnanců naší vzdělávací instituce věnuje velkou péči úrovni poskytovaného vzdělání. Naše vysoká škola nabízí možnost zajímavého studia. Na našich seminářích se vždy dozvíte něco nového..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Mendelova univerzita v Brně - Provozně ekonomická fakulta

V našem příjemném prostředí se vám bude učit mnohem lépe. Ochotní zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou zárukou kvality poskytovaného vzdělání. Poskytujeme vzdělávací služby v oblasti ekonomiky. Využijte možnosti získat bakalářské vzdělání. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií

Cílem naší vzdělávací instituce bylo vytvořit v prostorách naší budovy příjemné prostředí plné pohodové a klidné atmosféry. Opravdu seriózního přístupu se dočkáte jedině v naší instituci. Naše ochota vyjít vám vstříc při vzdělávání je pro nás velice důležitá. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oblasti vzdělávání. Poskytujeme i bakalářské studium. Přihlaste na některý z našich magisterských oborů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku