Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zdeněk ŠejnaPraha 10

Naše společnost, která provozuje autodopravu, poskytuje kvalitní a seriózní služby. Jsme experty na oblast silniční dopravy a přepravy. Zabýváme se dopravními a přepravními službami a rychle reagujeme na vaši poptávku. Naši ochotu jednání se zákazníky Vám zaručujeme. Seriózní vystupování a spolehlivost zaměstnanců naší firmy je samozřejmostí. Díky našim znalostem se nelekneme žádné dopravní kalamity. Na naší osobní přepravu se můžete spolehnout.

Kontaktní údaje:

Moskevská 696/70
10100 Praha 10

 
Telefon: +420608515619
DIČ: CZ6012260859

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

KURÝR - TAXI, s.r.o.

U naší společnosti můžete využít služeb autodopravy. Zaměřujeme se na rychlost plnění všech zakázek. Naše společnost neustále zvyšuje nároky na znalosti, ochotu a další osobní kvality našeho personálu. Naše společnost nabízí kvalitní přepravu pro každého. Nabízíme také spolehlivou silniční přepravu a dopravu. Sjednejte si u nás také služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Speed Cars Praha s.r.o.

Neváhejte využít našich skvělých služeb v oblasti autodopravy. Nabízíme naše služby se seriózním přístupem. V oblasti dopravy a přepravy můžete využít naše perfektní znalosti. Jsme spolehliví a rychlí přepravci zboží i osob. Kvalita poskytovaných služeb je pro nás prioritou ve všech fázích provádění naší činnosti. Snadno Vám zajistíme i služby taxi dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Czech Taxi Services spol. s.r.o

Naše společnost úspěšně poskytuje své služby v autodopravě. Ručíme vám za kvalitu. Ochota je při poskytování našich služeb nezbytná. Při své práci dbáme především na seriózní a profesionální přístup našich zaměstnanců. Zajišťujeme kvalitní silniční dopravu a přepravu. Znalost oboru dopravy je pro nás nezbytná. Zabýváme se také taxi dopravou a přepravou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

NEJLEVNĚJŠÍ-TAXI.cz

S naši autodopravou přepravujeme vaše zboží 24 hodin denně. Máme komplexní znalosti v oblasti dopravy. Poskytneme vám maximálně seriózní služby. Veškeré nabízené služby jsou maximálně kvalitní. U nás se vždy setkáte s ochotou. Pokud potřebujete spolehlivé taxi, u nás jste na správném místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku