Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Omnia Service, s.r.o.Praha 8

Služby v oblasti autodopravy jsou naší hlavní činností. Setkáte se u nás s ochotou vyhovět vašim požadavkům. Serioznost od nás zákazníci očekávají. V oblasti dopravy a přepravy vždy dodržujeme absolutní kvalitu. Na naši osobní dopravu se můžete spolehnout.

Kontaktní údaje:

Pod Čimickým hájem 200/2
18100 Praha 8

 
Telefon: +420777312336, +420603412336
DIČ: CZ25104390

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:

Poptávka bude odeslána firmě až po schválení administrátory, což obvykle trvá 1-3 dny.


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

NEJLEVNĚJŠÍ-TAXI.cz

S naši autodopravou přepravujeme vaše zboží 24 hodin denně. Máme komplexní znalosti v oblasti dopravy. Poskytneme vám maximálně seriózní služby. Veškeré nabízené služby jsou maximálně kvalitní. U nás se vždy setkáte s ochotou. Pokud potřebujete spolehlivé taxi, u nás jste na správném místě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

We-for you s.r.o.

Naše autodoprava vám přepraví veškeré zboží po celé České republice. Naše společnost se drží současných trendů v oblasti dopravy a přepravy, nebojí se inovací a pro klienty se snaží zajistit služby ve vysoké kvalitě. Vaše spokojenost a naše ochota je pro nás základ. Bez znalosti našeho oboru bychom nebyli tak kvalitní a osvědčenou firmou. Naše služby zahrnují i silniční dopravu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Czech Taxi Services spol. s.r.o

Naše společnost úspěšně poskytuje své služby v autodopravě. Ručíme vám za kvalitu. Ochota je při poskytování našich služeb nezbytná. Při své práci dbáme především na seriózní a profesionální přístup našich zaměstnanců. Zajišťujeme kvalitní silniční dopravu a přepravu. Znalost oboru dopravy je pro nás nezbytná. Zabýváme se také taxi dopravou a přepravou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Night Riders, s.r.o.

Naše společnost, která provozuje autodopravu, klade velký důraz na přesnost a rychlost logistiky. Naše přepravní společnost Vám nabízí rychlou a levnou silniční dopravu. S kvalitou si nezahráváme. Ochota je to, na čem si zakládáme. V oblasti dopravy a přepravy vás přesvěčíme naší rychlostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku