Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Martin Löser - grafikaMochov

Poskytujeme kvalitní servis v oblasti počítačových a internetových služeb za nejlepší ceny. Zaměřujeme se na poskytování služeb na úrovni. Poskytujeme kvalitní balíčky s možností pevného telefonu. Specializujeme se na tvorbu statických stránek. Zabýváme se tvorbou dynamických stránek.

Kontaktní údaje:

Sokolovská 24
25087 Mochov

 
E-mail: martin@designface.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Martin Pluhař - osvětlovací technika

Na naši technickou podporu se můžete spolehnout. Poskytování kvalitních balíčků s možností pevného telefonu je pro nás naprostou prioritou. Zaměřujeme se také na statické stránky. Zajistíme vám dynamické stránky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Iveta Myslivečková-IP servis

Zařídíme vám spolehlivý a kvalitní servis vašeho PC. Jsme firma s velkým nadšením pro IT služby. Poskytujeme k prodeji cenově dostupné počítače a elektroniku. Vyzkoušejte naše služby v oblasti programování. Náš maloobchod výpočetní techniky vám poskytne ucelený sortiment s přímým odběrem. V oblasti výpočetní techniky se zaměřujeme na velkoobchodní prodej..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Roman Rejzek, digitální fotografie

Využijte naši technickou podporu při problémech s počítačovými či internetovými službami. Můžete se na nás spolehnout v oblasti balíčků s možností pevného telefonu. Zaměřujeme se také na statické stránky. Pomůžeme vám s tvorbou dynamických stránek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Petr Holeček, grafické studio

Náplní práce naší firmy je poskytování poradenství. Poskytujeme odborné služby v oblasti IT. U nás můžete využít služeb v oblasti programování. V našem velkoobchodě pořídíte vše. Jsme dodavatelé spotřební elektroniky a počítačové techniky s maloobchodní prodejnou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku