Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

KPM CONSULT, a.s.Brno-Veveří

Specializací naší společnosti je stavební činnost. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše firma zajišťuje výstavbu. Hlavní doménou naší firmy jsou služby z oblasti stavebnictví.

Kontaktní údaje:

Kounicova 688/26
60200 Brno-Veveří

 
Telefon: +420541242269
E-mail: kpmcz@kpmconsult.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Ing. Zdeněk Kolečkář CSc., znalec

Specializací naší společnosti je stavební činnost. V nabídce služeb naší společnosti figuruje zejména výstavba. Pro své klienty nabízí naše firma službu rekonstrukce. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Připravíme pro vás znalecký posudek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Jiří Habarta, diagnostika staveb

Jsme společnost, která provádí stavby. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše stavební firma provádí rekonstrukce. Naše stavební společnost nabízí mnoho stavebních služeb. V oblasti stavebnictví nabízí naše stavební společnost službu výstavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Pavel Kahoun, stavební poradce

Naše firma nabízí své služby v oblasti stavební činnosti. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše stavební společnost nabízí svým klientům profesionální provedení oprav. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Eva Mollová, stavební poradenství

Zajišťujeme odbornou stavební činnost. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Jednou z činností naší firmy je provádění oprav. Naše firma poskytuje v oblasti stavebnictví službu výstavby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku