Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Optimasoft, s.r.o.Plzeň

Specializujeme se na stavební činnost. Naše firma zajišťuje opravy všeho druhu. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše firma zajišťuje výstavbu.

Kontaktní údaje:

Manětínská 1500/19
32300 Plzeň

 
E-mail: optimasoft@optimasoft.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Vilém Bauer - Stavební poradenství

Využijte nabídku naší firmy na provádění staveb. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Stálou nabídkou naší firmy je provádění rekonstrukcí. Naše stavební společnost nabízí široké spektrum stavebních služeb. Naše firma zajišťuje výstavbu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Robin Šroubek - Robs

Specializujeme se na stavební činnost. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Máme bohaté zkušenosti s realizací inženýrských sítí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Vlastislav Sobota - AZ Stav

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Také se specializujeme na výrobu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Ing. Pavel Špringer - Stavební poradenství

Naše firma se zaměřuje na provádění staveb. Naše firma nabízí provedení oprav. Naše stavební firma nabízí v oblasti stavebnictví široké spektrum služeb. Naše stavební firma nabízí výstavbu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naši pracovníci provádí i službu montáže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku