Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vlastislav Sobota - AZ StavPlzeň

Jsme společnost, která zajišťuje stavební činnost. Naše společnost nabízí výstavbu. Naše firma je expertem přes rekonstrukce. Naše stavební firma se specializuje na různé služby v oblasti stavebnictví. Také se specializujeme na výrobu.

Kontaktní údaje:

Zborovská 500/104
30100 Plzeň

 
Telefon: +420377378404
E-mail: sobota@tiscali.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Robin Šroubek - Robs

Specializujeme se na stavební činnost. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy. Naše stavební firma zajišťuje pro své klienty mnoho služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost provádí opravy všeho druhu. Máme bohaté zkušenosti s realizací inženýrských sítí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

CMS Plzeň - cenový management staveb

Specializací naší společnosti je provádění staveb. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše stavební firma nabízí také práce spojené s opravami. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše firma nabízí práce spojené s rekonstrukcí. Při zpracování rozpočtu používáme vysoce kvalitních počítačových programů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Alena Smetanová - projektování

Naše firma je specialistou na provádění staveb. V nabídce naší firmy figuruje velké množství služeb z oblasti stavebnictví. Naše stavební společnost nabízí provedení oprav všeho druhu. Naše stavební společnost poskytuje službu výstavby. Naše firma zajišťuje práce spojené s rekonstrukcí. Vypracujeme pro vás projektovou dokumentaci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Hana Kuncová - Dozorování staveb

Specializujeme se na stavební činnost. Naše stavební společnost pro své klienty zajišťuje rekonstrukci. Naše stavební firma nabízí pro své klienty široké spektrum služeb z oblasti stavebnictví. Naše společnost zaměstnává kvalifikované pracovníky pro opravy různého druhu. Výstavba je jednou ze služeb, která figuruje v nabídce naší firmy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku