Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Ing. Miroslav Maštera - AUTOEFEKT - SPORTTURIST cestovní a dopravní agenturaPraha

Jsme ochotni splnit individuální přání našich klientů. Naše firma sází na kvalitu. S námi vás čeká bezstarostná dovolená. Seriózní služby jsou nám vlastní. Všichni naši zaměstnanci mají kompletní znalost dané problematiky. Hledáte-li pojištěnou cestovní agenturu dle zákona, spojte se s námi.

Kontaktní údaje:

Spálená 84/5
11000 Praha

 
Telefon: +420224932909
E-mail: info@sport-turist.cz

Jste majitel firmy a nevíte přístupové údaje pro její úpravy? Klikněte zde a nechte si je zaslat.

Zařazeno do kategorií:

Hodnocení firmy:

Přidat hodnocení: :

Opište prosím kód z obrázku:

Zaslat firmě poptávku:


Opište prosím kód z obrázku:

 

Podobné firmy v okolí:

 

Talpa, s.r.o.

U nás se setkáte pouze s nejlepší kvalitou cestovních služeb. Nabízíme zábavné i naučné školní zájezdy a výlety. Platíme za odborníky na víkendové pobyty. Nabízíme kvalitní lyžařské zájezdy pro každého. Vybereme Vám cestovní pojištění přesně podle Vašich představ. Rádi vám sestavíme dovolenou na míru. Vybereme Vám to nejlepší pro Vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Eso travel, a.s.

Naše firma se zaměřuje na kvalitní cestovní služby. Nabízíme dovolené u moře v nejrůznějších destinacích za velmi výhodné ceny. Rádi vyhovíme přáním a požadavkům našich klientů a sestavíme pro ně zájezd na míru. Naši spokojení zákazníci využívají výhodných cen k nákupu zimní dovolené. S naší společností seženete cenově výhodné letenky. Nákupem first minute zájezdů z naší pobočky získáte kvalitu a řadu dalších výhod. Z naší bohaté nabídky si jistě vyberete i last minute pobyty. S našimi poznávacími zájezdy objevíte kulturu objevovaného místa.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Venus Trade and Tours

S námi si užijete bezstarostnou dovolenou. Zaměstnanci disponují širokou znalostí. Pro naše zákazníky jsme připravili zajímavou nabídku služeb a produktů zaměřených na oblast cestovního ruchu ve vysoké kvalitě a za výhodné ceny. Přinášíme také možnost pobytů pro seniory. Nechte se oslovit naší výhodnou nabídkou letních pobytů. Pomůžeme Vám vybrat výhodné cestovní pojištění. Naše nabídka first minute zájezdů je velmi oblíbená. S naší cestovní kanceláří se podíváte do celého světa last minute.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

 

Kompas Praha, cestovní kancelář, spol. s r.o.

Naší prací je organizace školních zájezdů a výletů. Výběrem víkendových pobytů u nás si zajistíte nezapomenutelné okamžiky. Naše cestovní kancelář organizuje last minute poznávací zájezdy do exotických zemí. Vyberte si first minute dovolenou ještě dnes. Nabízíme velký výběr pobytů u moře v nejrůznějších destinacích za atraktivní ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku